Сумська територіальна організація

unnamed-1

Депутати та активісти Лебединської міської організації політичної партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» провели толоку на міському стадіоні «Авангард», після чого встановили щойно придбані нові сміттєві баки.

Нові сміттєві баки стали завершальним етапом масштабної толоки, яку влаштували партійці «БПП «Солідарність». Купи сміття та опалого листя разом з пожовклою травою було зібрано та вивезено за межі міста на сміттєзвалище.

«Наша політична сила не тільки є лідером за кількістю проведених спортивних заходів різного рівня, зокрема з наймасовішого виду спорту – футболу. Ми є лідерами й за кількістю проведених толок та прибирань в Лебедині. Вважаємо, що власним прикладом маємо показувати містянам, як добре та корисно жити у чистоті, не полінувавшись прибрати за собою», – розповів депутат фракції «БПП «Солідарність» в Лебединській міськраді Андрій Мартишко.

unnamed-2 unnamed-3

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України