Сумська територіальна організація

unnamed

На початку осені в мальовничій Дібрівці Шосткинського району в оточенні сосен на березі річки Бичиха побувала сім’я Кондратенок: мати, жінка-вдова та теща шосткинця-героя Василя Кондратенко, який два роки тому загинув під Ясинуватою в зоні проведення АТО. Родина героя відвідала кінно-спортивну базу «Шостка», поспілкувалась зі спортсменами-конкуристами міжнародного класу, які представляють Шостку на змаганнях різного рівня і мають багато нагород.

«Ми дізналися, як доглядають, чим годують і, як сідлають спортивних коней, хто і як їх тренує. До речі, тварини з задоволенням їли з наших рук моркву і рафінад. Мені пощастило покататися верхи вперше в житті», – зазначила дружина загиблого героя Оксана.

«Особливо вражає, як спеціально навчені коні перестрибують перешкоди різної висоти на спортивному полі. Які вони молодці. Мій Василь працював на цій базі. Тепер і я на власні очі побачила, чим же він тут займався! Дякую активістам «БПП «Солідарності» за те, що не забувають мою родину. Вже четверту подорож мені презентують: побувала на Азовському й Чорному морях, у Львові, от тепер – на нашій славній Шосткинщині. Миру всім нам і спокою в душі!», – зазначила мати Василя Кондратенка.

unnamed-1 unnamed-2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України