Сумська територіальна організація

sorada-gov-ua-0930-111258-09

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді подякувала пенсіонерам за те, що ті працювали на благо країни, відбудовували заводи і фабрики, піднімали економіку.

«Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Мені щиро хочеться, щоб у вашому пансіонаті було тепло, затишно, щоб ви почувалися, як вдома», – зазначила Віра Лаврик.

Депутат подякувала також персоналу закладу за їх чуйність, турботу до людей похилого віку та відповідальність до своєї роботи.

За словами головного лікаря пансіонату Людмили Красильникової, на цей час у закладі знаходяться понад 200 пацієнтів, для яких персонал намагається створити якнайкращі умови перебування.

Для стареньких підготували святковий обід, подарунки, а артисти філармонії – прекрасний концерт.

sorada-gov-ua-0930-111316-10 sorada-gov-ua-1001-115752-02

sorada-gov-ua-1001-122502-03 sorada-gov-ua-1001-123048-04

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України