Сумська територіальна організація

unnamed-2

Депутат фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Охтирській міськраді Федір Кіселар за доброю щорічною традицією з нагоди Дня вчителя відвідав міські школи Охтирки, де привітав педагогічні колективи та подарував солодкі подарунки.

«День вчителя – це найтепліше та найприємніше свято осені, особливо для випускників шкіл, які по доброму згадують своїх вчителів та розуміють, що саме вони дали їм путівку в доросле самостійне життя», – наголосив Федір Кіселар.

За його словами, Охтирська міська фракція «БПП «Солідарність» завжди виступає за дотації з міського бюджету для освітян, укріплення матеріальної бази шкіл. «Тому можете завжди розраховувати на підтримку та розуміння», – зауважив депутат, звертаючись до вчителів.  

unnamed-1 unnamed-3 unnamed

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України