Сумська територіальна організація

besplatnaya-yuridicheskaya-konsultaciya-1_1

За ініціативи депутатів фракції «БПП «Солідарність» в Охтирській міськраді з 1 вересня в громадській приймальні політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» організована безоплатна правова допомога громадянам, мета якої – допомагати охтирчанам у вирішенні виникаючих проблем, пов’язаних з життєдіяльністю міста. При цьому юридичну допомогу надає юрист з багаторічним стажем Белера П.П. абсолютно безкоштовно.

Відтак вже з 1 вересня громадяни можуть прийти за консультацією в будь-яких справах: кримінальних, цивільних, адміністративних, господарських. Довідки за телефоном: 0994110696.

«Ми усвідомлюємо, що далеко не всі охтирчани можуть дозволити собі оплатити консультацію приватного юриста. Крім того, знаємо, що при оформленні різного роду документів в міських інстанціях у людей часом виникають труднощі. Тому, в нашій громадській приймальні, ми хочемо, щоб жителі міста та району (особливо пенсіонери та інші незахищені верстви населення) не залишалися наодинці зі своїми проблемами, мали підтримку не тільки депутатів, а й кваліфікованих юристів», – розповів депутат фракції «БПП «Солідарність» в Охтирській міськраді Федір Кіселар.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України