Сумська територіальна організація

subbotnik5

Зусиллями активістів та членів Роменської міської організації політичної партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Ромнах було прибрано територію на Базарній площі, біля воріт Собору Святого Духа та на Центральному цвинтарі, біля могили Невідомого солдата.

На заклик привести місто в порядок напередодні зими відгукнулися практично всі депутати, члени партії «БПП «Солідарність», молодь. За кілька годин спільної роботи зібрали десятки мішків зі сміттям, які було відправлено на полігон. «На цих територіях ми проводимо суботник вже не перший сезон. Прибрали сміття, листя, траву, бур’яни, спиляли старі гілки дерев. Варто зауважити, з кожним роком сміття стає все менше. Все це заслуга роменчан, які кожну весну й осінь виходять на прибирання міста, до того ж, намагаються не смітити. Після минулого суботника чистіше стало і в центрі, і на Центральному цвинтарі», – зазначили партійці.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України