Сумська територіальна організація

res_1

Перший заступник голови Сумської облради, депутат фракції «Солідарність» Анатолій Річкаль взяв участь у робочій нараді Комітету Верховної Ради з питань паливо-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Головне питання, яке розглядалося на засіданні, стосувалося децентралізації рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та нафтового конденсату.

«Сумщина – один із основних постачальників газу, нафти та конденсату, тому для нас дуже принципово знати, яким чином кошти за ці ресурси будуть розподілятися. На сьогодні ми маємо змогу спостерігати недосконалий механізм розподілу фінансів, тому хочемо, щоб ця процедура була максимально прозорою», – заявив Анатолій Якович.

За його словами, ще наявні так звані експериментальні свердловини, саме ті, де видобувають невелику кількість нафти. Але, якщо ж узяти щоденний видобуток та помножити на 365 днів, то у підрахунку виходять значні цифри. Виникає запитання: чому в цих районах немає нормальної води, відсутні дороги і ще існує ціла купа невирішених соціальних проблем.

Перший заступник голови облради пропонує зробити аудит щодо видобування нафти в кожному регіоні. Тоді можна буде бачити, яку грошову компенсацію за користування надрами слід сплачувати. На жаль, за статистикою останніх п’яти років, видобувники нафти не завжди чесно «розплачувалися» за користування землею. А, як відомо, охорона здоров`я, освіта та ремонт доріг, що значно псуються тяжкою технікою, і розвиток інфраструктури в цілому – ось ті нагальні проблеми, які потребують додаткових фінансових вкраплень. І саме нафтові кошти – це неабияка підмога.

Анатолій Річкаль категоричний у проханні: пропозиції делегації від Сумської області в Комітеті Верховної Ради повинні невідкладно бути розглянуті та взяті до уваги.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України