Сумська територіальна організація

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Юрій Яремчук та голова Краснопільської райради, депутат фракції «Солідарність» Віталій Савоненко провели розширений «круглий стіл» з чорнобильцями, які проживають на території Краснопільського району.

«З-поміж низки проблем, які нависли над Україною, не можна забувати про ті питання, які мають бути вирішені першочергово. До таких питань відноситься соціальний захист та підтримка учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Цього вимагає чине законодавство та Президент України Петро Порошенко, а тому в Краснопільському районі з цим не має бути жодних проблем», – наголосив Юрій Яремчук.

В ході зустрічі ліквідатори аварії розповіли про болючі проблеми, задали відверті питання керівникам служб, що були запрошені, поспілкуватися з керівництвом району. Зокрема обговорено питання надання допомоги онкохворим із цієї категорії громадян, пільгового забезпечення ліками, санаторно-курортними путівками, виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, пільгового проїзду, функціонування в Краснопіллі диспетчерського пункту, сприяння в статутній діяльності громадської організації «чорнобильців», відзначення в районі Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Слід зазначити, що діалог відбувся конструктивним, «чорнобильці» отримали важливу інформацію з першоджерел, депутати заявили про готовність вирішувати проблемні питання по мірі компетенції та реальних фінансових можливостей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України