Сумська територіальна організація

111

Таку думку висловив депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Наталуха під час обговорення з мешканцями Добровільної подальшого плану дій. Депутат разом з активістами району подав свій проект до громадського бюджету. Після голосування виявилося, що близько 800 сумчан підтримали громаду Добровільної і та отримає на реалізацію своїх задумів майже чотириста тисяч гривень.

Активістка Надія Отич розповідає, що перш ніж подати свій проект з розбудови району Добровільної, активісти обійшли кожен двір, де розповіли, що планується, поцікавилися думкою місцевих жителів. «Люди були в захваті, кожен плекав надію на те, що на Добровільну нарешті звернуть увагу, адже наш район складається лише з приватного сектору. На відміну від інших районів в Сумах, у нас немає ані дитячих майданчиків, ані спортивних тренажерів, відсутні зони відпочинку», – розповіла Надія Отич.

За словами Дмитра Наталухи, перемога в конкурсі проектів – лише початок, вже сьогодні громада розмірковує над розробкою проекту розбудови інфраструктури Добровільної на найближчі п’ять років.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України