Сумська територіальна організація

1

За підтримки депутата фракції «Солідарність» в Сумській облраді Володимира Гороха у мiстi Кролевець 25 листопада в примiщеннi районного будинку культури відбудеться акцiя вiд щепкiнцiв «Театр у районі». На запрошення депутата до Кролевця завітають сумські митці сцени.

В рамках акцiї мешканцям Кролевеччини артисти Сумського обласного академічного театру драми и музичної комедії ім. М.С. Щепкіна пропонують для перегляду двi вистави: «Сiм’я Кайдашiв» та сатиричну комедiю «Рожеве павутиння».

Окрім самих вистав, на жителів Кролевецького району чекає живе спілкування з артистами театру в районному будинку культури та районній бібліотеці.

Володимир Горох сподівається, що його ініціативу підтримають колеги по депутатському корпусу і теж запросять «щепкінців» на гостину до інших районів Сумщини.

15079082_1346056812093395_7617138608634842420_n

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України