Сумська територіальна організація

sh5hmtsxduu

За ініціативи депутата фракції «БПП «Солідарність» в Лебединській міськраді Наталії Логвиненко в ЗОШ № 1 відбулося свято елегантності, креативності та чарівності під назвою «Королева осені-2016».

Конкурсантками стали 6 дівчат з 7-9 класів: Каріна Влізько, Біата Петренко, Катерина Безверха, Вікторія Карпенко, Марина Гетьман та Діана Сосноковська. Дізнатися більше про юних красунь глядачі змогли під час конкурсу «Візитка». У наступному конкурсі «Виріб з природного матеріалу» конкурсантки представили неймовірні вироби з природних матеріалів. Справжньою феєрією став конкурс під назвою «Моделювання незвичайного одягу». Кожна учасниця представила модель, одягнену в сукню, вироблену з допоміжних матеріалів. Креативне вбраня з гофрованого паперу, газет, журналів, і навіть з пакетів, а також аксесуари з тих же матеріалів, виглядало дуже оригінально і викликало безліч позитивних відгуків та емоцій у публіки. Показали свої таланти дівчата у конкурсі «Неймовірний світ хобі». Таночки подарували глядачам Каріна, Біата та Марина, Катерина заспівала пісню про Україну, а Вікторія та Діана продемонстрували вироби, зроблені власноруч.

Члени журі, серед яких і була Наталія Логвиненко, оцінили старання всіх учасниць, і тому кожну нагородили певним титулом. А почесне звання «Королева осені» здобула учениця 9 класу Діана Сосноковська.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України