Сумська територіальна організація

unnamed-1

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді В’ячеслава Степченко долучився до ініціативи Громадської організації «Центр громадський ініціатив «Інтелект Сумщини», яка організувала пілотний семінар-тренінг для жителів багатоквартирних будинків «Як навести порядок в багатоквартирному будинку? Інструкція для співвласників житла».

За словами В’ячеслава Степченко, неодноразово зустрічаючись з людьми поставало питання, як правильно самоорганізуватися, достукатися до влади і створити у своєму будинку комфортні умови для проживання. «Щоб допомогти людям в цих та інших питаннях громадські активісти спільно з німецькими партнерами ініціювали на базі Сум ДУ семінар-тренінг для мешканців вулиці СКД та Харківської, на який запросили провідних фахівців у сфері ЖКГ міста Суми», – розповів депутат.

Так, протягом 18, 19, 21 листопада всі бажаючі мали змогу прослухати такі теми, як: об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (асоціація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків); управитель, до якого віднесені всі або частину функцій з управління багатоквартирним будинком; самостійне управління; вуличний, квартальний комітети; практичний блок «Організаційні форми управління спільною власністю і самоорганізації за місцем проживання»; створення і розвиток сусідських спільнот (розгляд кейсів про знайомство, налагодженні регулярних комунікацій, організації спільного прийняття рішення (юридичний і психологічний аспекти), реалізації спільних дій з благоустрою); профілактика та вирішення конфліктів між сусідами.

unnamed-2 unnamed

В’ячеслав Степченко у своїй доповіді зробив акцент на таких питаннях взаємодії міської влади та жителів багатоповерхівок, співпраці сумчан з депутатським корпусом.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України