Сумська територіальна організація

img_3824

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Юрій Яремчук з робочою поїздкою відвідав Миропільську сільраду, де він провів зустріч з активом сіл, які входять до Миропільської ОТГ та відзвітував про проведену протягом року роботу перед громадою.

Звітуючи перед виборцями Юрій Яремчук наголосив, що одними з основних напрямків роботи було питання виконання звернень виборців, виконання заходів в рамках проведення Року охорони здоров’я на Краснопільщині, зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери тощо.

Так, за рахунок залучення «депутатських коштів» вдалося замінити вікна на металопластикові в Малорибицькому сільському клубі; придбати фотометр та обладнання для лабораторії Миропільської амбулаторії; придбати сухожарову шафу в Великорибицький ФАП. Також Юрій Яремчук посприяв вирішенню питання забезпечення стабільного автобусного сполучення Суми – Сінне та Суми – Миропілля – Краснопілля.

В своїй промові депутат звернув увагу присутніх на тому, що держава і надалі буде підтримувати об’єднані громади. На одній з сесій облради були виділені кошти для зміцнення матеріально-технічної бази Миропільського НВК в рамках формування опорної школи, виділені кошти для придбання обладнання Миропільській амбулаторії. Ці кошти стали доповненням до виділених раніше 3-х мільйонів гривень на підтримку перших створених в області об’єднаних громад. Нині триває реалізація таких проектів, як ремонт даху Миропільського НВК та будівництво підвідного газопроводу в с. Сінне. В 2017 році громада планує брати участь у конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку.

Юрій Яремчук подякував мешканцям свого округу за підтримку та порозуміння у співпраці, що тільки спільні зусилля приведуть до успіху, а це на користь територіальної громади і нашому району.

«Попри деякі результати роботи в певних напрямках, залишається ще багато проблем та викликів, які ми маємо вирішувати спільно та сповна використати внутрішні резерви в інтересах жителів громади та району», – резюмував Юрій Яремчук.

07-12-2016-4 07-12-2016-3

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України