Сумська територіальна організація

20160413-act2

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді звернувся з депутатським запитом до голови Сумської облдержадміністрації. Він просить посприяти у виділенні коштів для проведення робіт з будівництва водопідпірної споруди біля с. Камінь Кролевецького району для відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму річки Клевень.

Депутат зазначає, що роботи з відсипання тіла та укосів греблі каменем украй необхідні для забезпечення належного гідрологічного режиму річки Клевень, підтримання необхідного рівня ґрунтових вод для наповнення шахтних колодязів у селі Камінь та недопущення руйнування весняними паводками гирла річки.

Тож Володимир Горох і просить сприяння у виділенні коштів для вирішення вищезазначених потреб Камінської громади Кролевецького району. Депутатський запит було підтримано на сесії обласної ради 2-го грудня.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України