Сумська територіальна організація

unnamed

Депутати фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Шосткинській міськраді підготували сюрприз для вихованців недільної школи Свято-Харлампіевського жіночого монастиря.

Напередодні Дня Святого Миколая малеча побувала в музеях Шостки. В краєзнавчому музеї діти побачили макет міста Шостки, виставку картин та ознайомились з тваринним світом Шосткинщини. Також вихованців недільної шоли зацікавила розповідь екскурсовода про історію Гамаліївського жіночого монастиря: коли і ким він був заснований.

unnamed3 unnamed5

У музеї «Родинна пам’ять» дітям показали фото їх земляків – загиблих героїв Другої світової війни та бійців АТО; їм розповіли історії про війну, показали фото, документи про життя видатних предків. А в музеї станції юних натуралістів діти побачили екзотичних папуг, щурів, шиншил, кроликів, хом’яків, черепах. Окрім цього малечі показали старовинні предмети побуту: праски дерев’яні ложки, ступи, вишитий одяг, тканини та полотна. Діти самі могли спробувати, як раніше прали, прасували, приміряти сумку, з якою їх прадідусі та прабабусі раніше ходили в школу. Також вони побачили вироби з дерева і почули історію, як люди викидали ялинку після Нового року, а майстри забирали її і робили різні поробки: свинок, змій, восьминогів, моржів. На зваершення поїздки на малечу чекала міська ялинка, вогні якої засяяли першими зі всієї області саме в Шостці.

unnamed1 unnamed2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України