Сумська територіальна організація

31

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Юрій Яремчук та голова Краснопільської райради Віталій Савоненко завітали до дитячого відділення Краснопільської ЦРЛ, де привітали маленьких краснопільчан з Днем Святого Миколая, подарували солодкі подарунки та організували цікаву розважальну програму.

«На свято Миколая чекають усі, але, на жаль, для хвороб не існує календарів, от і змушені деякі дітлахи району зустрічати День Миколая не вдома за святковим столом, а у лікарняній палаті. Аби створити малюкам святковий настрій, ми вирішили організувати змістовну програму для дітей, адже, як відомо, при доброму гуморі хвороби набагато швидше відходять», – зазначив Юрій Яремчук.

11

Для багатьох дітлахів візит Святого Миколая став несподіванкою, та попри це вони не розгубились, розповідали присутнім віршики, а, хто від хвилювання не зміг пригадати вірша – теж не біда, адже солодких подарунків вистачило на всіх.

Від імені медичного персоналу, дітей та їх батьків депутатам подякував головний лікар Краснопільської ЦРЛ, висловивши сподівання, що практика вітати дітей, які змушені зустрічати свята у лікарняній палаті, стане традиційною. Та все ж будемо вірити і сподіватися, що в майбутньому палати дитячого відділення будуть порожніми. Саме це бажання, як зізналися діти та їх батьки, вони й загадували у цей святковий ранок.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України