Сумська територіальна організація

unnamed

Депутати фракції «Солідарність» в Сумській міськраді спільно зі студентами Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського створили у центрі Сум нову виставкову галерею. Вхід вільний, як для художників, так і для відвідувачів.

Приймальня депутатів «Солідарності» за адресою вулиця Соборна, 1 перетворилася на справжній виставковий зал. Перший публічний вернісаж влаштували студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського.

unnamed-2 unnamed-4 За словами завідувача відділу Сумського училища мистецтв Віри Матюшенко, зайшли у справах до приймальні, де нам дуже сподобалося, до того ж і місце в самому центрі Сум. Багато сумчан навіть не знають, що є таке училище, тож тепер у людей є можливість познайомитися з нашим навчальним закладом ще ближче. Ткацтво, гобелени, батік, аплікації, живопис – це дипломні роботи випускників училища, які вже отримали чимало схвальних оцінок маститих художників, але й амбітна молодь не відстає, мріють представити в цій галереї свої роботи.

unnamed-3

Депутати «Солідарності» говорять, що головна мета – допомогти студентам заявити про себе на повний голос, а сумчанам – долучитися до мистецтва. За словами голови фракції «Солідарність» Дмитра Лантушенка, вподальшому буде продовжено співпрацю щодо організації різнопланових студентських виставок, зокрема планується співпраця з СДПУ ім. Макаренка, СНАУ, де також є факультети з напрямком образотворчого мистецтва і, звичайно,Сумською художньою школою.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України