Сумська територіальна організація

clip_image002

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Володимир Горох відзвітував перед громадою Кролевецького району за 2016 рік, розповів на що витратив 200 тисяч бюджетних коштів, а також про те, що вдалося зробити задля громади Кролевеччини.

За словами Володимира Гороха, ті кошти, які були виділені на виконання депутатських повноважень, було максимально спрямовано на потреби громади, зокрема на енергозберігаючі технології в навчальних закладах, ремонт в шкільних класах, придбання комп’ютерної техніки. Депутат наголошує, що кошти розподіляли за принципом першочерговості, враховуючи думку громади.

У 2016 році звернули увагу на дорогу між райцентрами півночі області. За словами голови Кролевецької райради Миколи Авраменка, вдалося зробити ямковий ремонт дороги за напрямком Кролевець-Путивль.

Важливим проектом на реалізацію якого пішло майже 100 тисяч гривень Володимир Горох називає реставрацію пам’ятника жителям села Локні, які загинули у воєнні роки.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України