Сумська територіальна організація

unnamed-1

Депутати фракції «Солідарність» в Сумській міськраді організували цікавий майстер-клас з бісероплетіння для сумських школярів, які наразі на канікулах. Партійці запросили до громадської приймальні міської організації політичної партії «БПП «Солідарність» хлопців та дівчат, батьки яких на сході боронять Україну.

Педагоги Палацу дітей та юнацтва допомогли малечі створили новорічні прикраси, щоб подарувати своїм батькам та близьким до Різдвяних свят. Після майстер-класу на дітей очікував солодкий стіл.

unnamed-4 unnamed

Депутати говорять, що доки наші захисники боронять українську землю від російських окупантів громадськість на мирній території має спільно докладати всіх зусиль аби діти воїнів АТО не почували себе покинутими та обмеженими на батьківське піклування.

unnamed-2 unnamed-3

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України