Сумська територіальна організація

unnamed

Депутати фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Шосткинській міськраді ініціювали облаштування міні-алеї в центральній частині мікрорайону «Капсуль».

«Ще в минулому році наша команда вирішила оновити улюблене місце відпочинку жителів «Капсулю» – міні-алею в центральній частині мікрорайону. Це – особливе місце, поблизу кінцева зупинка єдиного в Шостці діючого внутрішньо-міського потягу, який безкоштовно привозить до заводу «Імпульс» працівників та відвозить їх у місто. Також поряд – освячене місце для майбутнього храму», – говорить ініціатор проекту – депутат В`ячеслав Медведь.

На сьогодні вздовж алеї демонтовано старі лави для сидіння та встановлено п’ять новеньких за кошти місцевого бюджету. Депутати говорять, що протягом місяця оновляться ще три лави, до кожної з них додадуть сміттєву урну. «І взагалі, ми обговорюємо концепцію цього місця для відпочинку, адже воно в нас вийде дуже затишним. Плануємо й освітлення відновити», – говорять депутати Олена Чанцева-Коваленко та Василь Михолап.

unnamed1

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України