Сумська територіальна організація

unnamed1

Нові стільці в актовій залі Конотопського аграрного ліцею, сучасні енергозберігаючі склопакети та двері в низці шкіл, фінансова допомога у лікуванні дітей – це далеко не повний перелік справ, які депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Іван Романюк встиг зробити протягом 2016 року в Конотопському районі.

В громадській приймальні районної організації політичної партії «БПП «Солідарність» Іван Романюк зустрівся з виборцями свого округу. Депутат підвів підсумки своєї роботи на окрузі за 2016 рік, в тому числі розповів на що було використано «депутатські кошти» з обласного бюджету. Так були  придбані стільці для актової зали Конотопського аграрного ліцею, замінені вікна та двері на енергозберігаючі в Сахнянському ФП, надавалася допомога на лікування дітей та інше.

Іван Романюк також провів індивідуальний прийом мешканців району. Депутат завірив присутніх , що він і в подальшому регулярно буде  зустрічатися з жителями району, як в партійному офісі, так і селах району та по можливості вирішувати їх потреби.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України