Сумська територіальна організація

res_3

Голова Сумської облради, депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Володимир Токар, дізнавшись, що в місті-побратимі Сум, Конотопа та Охтирки – Красногорівці працює не просто загальноосвітня школа, а й дитячі студії, вирішив допомогти вихованцям однієї з них. Для школи мистецтв він за власний кошт придбав планшети та канцелярські набори.

За словами волонтера, громадського активіста, радника керівника Красногорівської військово-цивільної адміністрації Михайла Подоліна, діти дуже зраділи подарункам. «Коли я передавав їм все необхідне для малювання, у них навіть тремтіли губи, настільки вони стримували сльози радощі. Єдине, про що я їм сказав: ваші малюнки – це наша з вами Україна: домівки, ластівки, поля, небо. Яку ви її намалюєте, такою вона і буде», – розповів  Михайло. І додав, що разом з дітьми розчулилася і керівник школи мистецтв, яка передала щиру подяку Володимиру Токарю за турботу.

Володимир Токар не став нічого коментувати, зазначивши тільки, що ці діти не зі своєї волі опинилися в такій тяжкій для них психологічній ситуації. І тому обов’язок дорослих, вважає голова облради, якомога більше оточувати дітей турботою і дарувати їм позитивні моменти. Особливо тим, хто на собі відчув, що таке не дитяче слово «війна».

res_1 res_2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України