Сумська територіальна організація

img_3432

Дитячі садочки та школи міста Ромни відвідали поважні гості – помічник народного депутата України Миколи Лаврика Олена Беркут та голова Роменської міської організації політичної партії «БПП «Солідарність»  Володимир Роздобудько. Вони привітали дітей та педколективи з різдвяними святами та подарували меблі для класних кімнат, а також сучасне комп’ютерне та мультимедійне обладнання для поліпшення навчального процесу.

«Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Наша політична сила на розуміє це і докладає максимум зусиль на всіх рівнях за для того, щоб у підростаючого покоління були належні умови для отримання гарної освіти», – зазначив Володимир Роздобудько.

dscn4197 dscn4204  dscn4198

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України