Сумська територіальна організація

unnamed

Депутати Сумської міської організації політичної партії «БПП «Солідарність» зібрали черговий гуманітарний вантаж, який волонтери вже відвезли в зону АТО. Окрім речей побутового вжитку в зону АТО відвезли два військові біноклі для наших захисників.

В громадську приймальню «БПП «Солідарність» звернулися воїни з батальйону морської піхоти з проханням придбати військові біноклі для бійців в зоні АТО. Не зволікаючи з часом, депутат фракції «Соліларність» в Сумській міськраді  Ольга Волошина знайшла спонсорів, які закупили 2 бінокля, а голова міської органазізаціх політичної партії «БПП «Солідарність» Вадим Акпєров вніс матеріальну допомогу для заправки пальним волонтерського авто для поїздки в зону АТО.

unnamedss unnamed3 unnamedv

Загалом до збору гуманітарної допомоги долучились учителі початкових класів, образотворчого мистецтва, викладачі кафедр дошкільної та початкової освіти, психології, педколективи дитячого садочку «Золотий півник», школи №6,№27,№25 і №20, медичний центр «Мрія», який допоміг купили біноклі морпіхам. Гуманітарний вантаж було відвезено до наших земляків у окрему тактичну групу Правого Сектора.

unnamed1

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України