Сумська територіальна організація

lihtari

За сприяння депутатів фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді на двох вулицях Капсульського мікрорайону були встановлені та підключені ліхтарі. 

До депутатів звернулись мешканці Капсульського мікрорайону  з приводу освітлення провулку Красного, особливо тієї ділянки, де жвавий пішохідний та автомобільний рух і ходити в темну пору доби небезпечно. Тут на зимовій гірці катаються діти на санчатах та лижах , а маленькі та великі  мешканці відвідують дитячий садочок №12 «Росинка» та санаторій-профілакторій «Лісний» КП «ШКЗ»Імпульс».

Проблема освітлення  ділянки провулка, де  найбільш жвавий пішохідний та автомобільний рух, було вирішено за сприяння міської влади та керівництва КП «ШКЗ»Імпульс»: встановлено світильники. «Проблема неосвітленого провулка донесена у вигляді депутатського запиту з вимогою включити встановлення мережі електричного освітлення провулка Красного в план соціально-економічного розвитку міста Шостка на 2017 рік», – зазначила депутат від БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Тамара Полевик.

Також до депутатів звернулися шосткенці щодо освітлення вулиці Вінниця так, як багато жителів цієї вулиці, що знаходиться в Капсульському мікрорайоні, працюють на казенному підприємстві Шосткинський казенний завод «Імпульс». «Підприємство працює у дві зміни і людям не зручно у темну пору доби добиратися з роботи додому. Тому ми звернулись до директора «Шостка-світло» Олександра Єпика з вимогою освітити вулицю Вінниця. Через декілька днів вулиця була освітлена. Ми з колегами  та директор «Шостка-світло» отримали численні подяки  від мешканців вулиці Вінниця», – говорить депутат міськради від БПП «Солідарність» Василь Михолап.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України