Сумська територіальна організація

img_3148

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Олександр Непочатов продовжує працювати на своєму виборчому окрузі. Відвідуючи Буринський район, він разом з головою Буринської райради Євгеном Рябоконем провів прийом громадян у Пісківській сільраді. Під час відвідування місцевої сільської школи Олександр Непочатов пообіцяв посприяти у виділенні «депутатських коштів» на встановлення нових склопакетів в спортзалі.

Під час візиту в Пісківську школу педагогічний колектив звернувся до депутата з проханням посприяти у виділенні коштів на встановлення нових склопакетів в спортзалі. Олександр Непочатов пообіцяв докласти зусиль для вирішення цього питання найближчим часом.

Олександр Непочатов протягом всього тижня перебував в Буринському районі, де провів низку зустрічей з громадами сіл в яких люди висловлювали своє невдоволення щодо зниження закупівельних цін на молоко. Після переговорів депутата та громади з молокоперобними підприємствами закупівельні ціни вдалося стабілізувати, тож люди погодилися продовжити співпрацю з молокозаводами.

Під час зустрічі Олександра Непочатова, і Євгена Рябоконя з громадою села Піски тема закупівельних цін на молоко теж стала ключовою.

Також жителі села задали ряд питань спеціалістам районних управлінь та відділів. Зокрема, вони стосувалися нарахувань субсидій, виплат «дітям війни», можливості надання житла учаснику АТО, сплати податків приватними підприємцями та інше. На кожне питання було надане кваліфіковане роз’яснення.

img_3206 img_3197

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України