Сумська територіальна організація

dsc_0540

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Віталій Мельник організував і провів зустріч з мешканцями свого виборчого округу. До участі запросив заступника керівника департаменту інфраструктури міста і директора ЖЕКа ТОВ «Форекс плюс». Віталій Мельник прозвітував за проведену річну роботу та обговорив з громадою плани на поточний рік.

Однією з обговорюваних тем стало питання визначення місць встановлення двох дитячих майданчиків, благоустрій прибудинкових доріг, будівництво євродворів. Громадяни мали змогу особисто висловити свої побажання і задати питання, як депутату, так і комунальникам. Окремо увагу було приділено приватному сектору, а саме плануванню на поточний рік ремонту мереж освітлення і доріг.

«Сьогодні головне – це ініціатива громади та депутатів на місцях, тільки так ми можемо реалізувати не один потрібний проект, адже гроші в міському бюджеті є, а тому треба не гаяти час, а намагатися якомога більше зробити на нашому окрузі», – зазначив Віталій Мельник.

dsc_0542 dsc_0558

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України