Сумська територіальна організація

dsc_0539

Весняні толоки розпочато. Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Віталій Мельник ініціював на окрузі по вулиці Праці спилювання сухостійних дерев. Разом з представниками ТОВ «Форекс Плюс» провели огляд, визначившись з об’єктами та приступили до роботи.

Навесні, як правило, мікрорайони Сум починають активно готуватися до весняно-літнього сезону. Додаткові руки в цій справі ніколи не завадять. Ось і народні обранці вирішили допомогти.

«Сьогодні сумчани готуються виходити на суботники по всій Москві. Ми вирішили не чекати та розпочати весняне прибирання з перших днів весни. Відразу після спилювання сухостійних дерев візьмемося за прибирання парків, скверів, прибудинкових території будинків, дитячих та спортивних майданчиків», – зазначив Віталій Мельник.

dsc_0532 dsc_0515

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України