Сумська територіальна організація

17121310_1330897516975763_1415391262_o

Депутати фракції «БПП «Солідарність» в Конотопській міськраді та депутат обласної ради Анатолій Річкаль вчора закликали конотопчан зібратися біля будівлі станції «Конотоп» і висловити свою позицію, щодо дій так званих «патріотів-блокувальників», які вирішили перекинути свою піар-компанію на мирну територію України, обравши для цього саме Сумщину.

Депутати фракції «БПП «Солідарність» весь час перебували на місті подій, твердо вирішивши не допустити провокацій з боку так званих блокувальників. Депутати виступили з жорсткою критикою протиправних дій народних депутатів від «Самопомочі» Єгора Соблєва та Семена Семенченко, які безвідповідально, мотивуючись політичними амбіціями, поставили під загрозу життя мешканців міста Конотоп. Про це свідчить місце так званої «блокади» – не на кордоні, не на залізничній станції чи у полі, а у центрі міста Конотоп, на проспекті Миру.

Депутати від «БПП «Солідарність» закликали громаду зібратися біля будівлі станції «Конотоп» і висловити свою позицію, щодо дій так званих «блокувальників». На відміну від піар-блокпосту біля залізничного вокзалу площа була заповнена людьми, мешканцями міста, а не прибувшими невідомо звідки особами. Люди були стурбовані і обурені! Мешканці міста солідарні з депутатами від БПП, вони категорично проти блокади у такому форматі. «Ми не допустимо, щоб мирне місто Конотоп хтось втягував в політичні маніпуляції, розхитуючи ситуацію в прикордонній з РФ областю. Якщо депутати «Самопомочі» хочуть відволікти увагу країни від сміттєвих проблем Львову, то вони обрали неправильний шлях, приїхавши в Конотоп, де люди не зацікавлені в збуреннях та провокаціях», – зазначив депутат фракції «БПП «Солідарність» в Конотопській міськраді Тарас Омельченко.

17175869_1330897653642416_987738281_o

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України