Сумська територіальна організація

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Юрія Яремчук та голова Краснопільської райради Віталій Савоненко відвідали Глибнянську та Самотоївську сільські ради.  

Жителі виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загальногромадських. Зокрема жителів села Глибне турбувало питання функціонування господарського магазину, що перебуває на балансі райспоживспілки, та можливості передачі його в оренду. В ході прийому обговорили актуальне на сьогодні питання об’єднання територіальних громад, жителі цікавились виборами старост та порядку обрання депутатів до нової об’єднаної громади. Велике занепокоєння у сільських мешканців викликає й питання незадовільного стану доріг та обмеження на проїзд важковагового транспорту.

Також порушувались питання щодо перспективи віялових відключень електроенергії та проведення оптико-волоконного зв’язку для підключення до мережі Інтернет на території сіл. Були висловлені побажання збудувати дитячий майданчик для наймолодших мешканців села Глибне. Також порушувалися питання соціального захисту населення, зокрема звернення про виділення земельної ділянки для учасника АТО, виділення коштів на придбання скрапленого газу та коштів на тверде паливо.

Більшість питань, які розглядалися на виїзному прийомі громадян, з’ясовувалися безпосередньо на місці, а решту – взято під особистий контроль депутатами.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України