Сумська територіальна організація

img_6030

За сприяння депутата фракції «Солідарність» в Сумській облраді Олександра Непочатова та голови Буринської райради Євгена Рябоконя було виділено кошти для придбання проекційного екрану та тканини для оформлення сцени Буринського районного будинку культури.

Тепер жителі Буринського району можуть отримувати більше задоволення від перегляду яскравих, цікавих і змістовних заходів, які проходять у закладі. Як показують такі приклади, саме завдяки спільним зусиллям можна вирішити багато проблем, що виникають у громаді.

За словами Олександра Непочатова, головне завдання – це оперативно реагувати на ті потреби, які виникають у людей, придбання необхідного обладнання для будинку культури – це хоч і невеличкий, але все ж таки крок до відродження культурного життя Буринщини.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України