Сумська територіальна організація

17201067_1272526652827339_2916151350369089278_n-jpg-pagespeed-ce-rxgbkg4rqf

Голова фракції «Солідарність» в Конотопській міськраді Тарас Омельченко ініціював включення до порядку денного 24 сесії, яка має відбутися 30 березня, питання про відповідальність посадовців Конотопської міськради, які стали причетними до інциденту з побиттям журналіста в Конотопській міськраді.

Приводом для звернення депутатів стало побиття журналіста в міській раді, яке сталося 6 березня. Цікаво те, що 6 березня не працювали камери відеоспостереження, до того ж побиття журналіста не зупинили працівники міськради, які могли б принаймні зателефонувати на 102.

Нагадаємо, на четвертому поверсі Конотопської міської ради 6 березня сталася бійка. Перевізник Конотопа разом із журналістом Романом Долею прийшов на прийом до заступника міського голови Ігора Степанченка, але дискусія на камеру у мерії переросла в бійку. Дісталося оператору, який фільмував візит до приймальні. Очевидці говорять, що одним із зачинщиків бійки став міський голова Конотопу Семеніхін Артем.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України