Сумська територіальна організація

unnamed

Активісти та партійці Сумської обласної організації партії «БПП «Солідарність» по-культурному провели вікенд, влаштувавши суботник на території будинку-музею А.П. Чехова у місті Суми.

Керівництво музею запросили всіх охочих до підготовки традиційного всеукраїнського театрального фестивалю «Чеховфест», перший етап – велике прибирання. Одними з перших на запрошення музейників відгукнулися партійці «БПП «Солідарність» на чолі з керівником молодіжного крила партії Олексієм Назаренко. Партійці прибрали торішнє листя та сміття, обрізали сухостій.

Олексій Назаренко прийшов на толоку не з пустими руками, взявши окрім граблів та лопат подарунок для музею – збірник творів А.П. Чехова 1946 року видання. Аби віддячити прибиральникам по завершенні толоки музейники запросили партійців на чаювання з прослуховуванням творів Чайковського на фортепіано.

unnamede unnamed1

За словами Олексія Назаренко, з настанням весни партія «БПП «Солідарність» що називається на повну включилася в проведення весняних толок, а прибирати є що, особливо в Сумах, адже чимало улюблених місць відпочинку містян в занедбаному стані. «Хочеться до справжнього весняного тепла встигнути прибрати якомога більше місць відпочинку та порадувати містян», – наголосив Олексій Назаренко.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України