Сумська територіальна організація

img_6458

Після візиту до Сумської облради майбутні помічники депутатів завітали до Сумської облдержадміністрації, де зустрілися з головою ОДА Миколою Клочком. Близько двох годин тривала розмова, у ході якої молоді люди, що називається, з перших вуст отримали відповіді на найбільш резонансні питання.

Молодь цікавило чи будуть змінені ставки по молодіжним кредитам на житло, стан справ в економіці, поцікавилися молоді люди, як скоро розпочнеться ремонт доріг в області, поцікавилися особистою позицією голови ОДА стосовно блокади транспортного сполучення з ОРДЛО.

img_6356 img_6350

По завершенні зустрічі Микола Клочко запросив молодь до себе в кабінет, де кожен зміг сфотографуватися з головою ОДА. За словами керівника молодіжного крила Сумської територіальної організації «БПП «Солідарність» Олексія Назаренка, наш проект має перш за все мотивувати молодь до рішучих дій у житті, спілкування з відомими політиками, публічними людьми Сумщини – це один з кроків, щоб пересвідчитися, що сьогодні в Україні перед молодими людьми відкривається горизонт можливостей, які треба не боятися реалізувати.

img_6375 img_6427   img_6473 img_6536 img_6497 img_6476

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України