Сумська територіальна організація

?????????????

Партійці Кролевецької районної організації партії «ББП «Солідарність» організували збір підписів для звернення до ТОВ «Сумигаз Збут», Народних депутатів України, керівництва області щодо неправомірних дій ТОВ «Сумигаз Збут», яке, прикриваючись нормами Цивільного та Житлового кодексів України, постановою НКРЕКП № 2496, спонукають мешканців оплачувати надумані об’єми  «спожитого» газу.

За словами активістів БПП, працівники «Сумигаз Збут» надсилають на домашню адресу людей позовні заяви до суду з вимогою стягнути неіснуючі борги. З 1 грудня 2016 року  ТОВ «Сумигаз Збут» ввело в дію абсолютно безглузду та складну процедуру обліку та оплати спожитого газу населенням. «Виступаючи категорично проти цього «нововведення», виходячи з вище викладеного, активісти вимагають від ТОВ «Сумигаз Збут» скасувати новий порядок  обліку та оплати спожитого газу на території  Кролевецького району та повернутись до системи обліку і оплати, яка діяла до 1 грудня 2016 року», – йдеться у зверненні.

Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України