Сумська територіальна організація

dsc_7264

Голова Сумської райради, депутат фракції «Солідарність» Вадим Акпєров привітав сумчан з Днем Сумського району.

В Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна відбулися урочистості з нагоди Дня Сумського району та заключний концерт районного фестивалю «Хліборобська пісня-2017». На правах господаря Сумського району голова Сумської райради приймав привітання від почесних гостей та сам вітав жителів Сумського району зі святом.

dsc_7257 dsc_7269

«Сумський район багатий на природні ресурси, родючу землю, але найбільшим багатством району є люди. Тому я дякую кожному жителю Сумського району за самовіддану працю», – зазначив Вадим Акпєров. Він наголосив, що процвітаючого Сумського району не було б, якби не праця ветеранів місцевого самоврядування Сумського району, які залишили у спадок нинішньому поколінню політиків-реформаторів такий прогресуючий край. Окремо Вадим Акпєров відмітив воїнів АТО, які є уродженцями Сумського району та захищають країні на її східних рубежах.

dsc_7255 dsc_7253

На думку Вадима Акпєрова, опорою Сумського району є його аграрії, які завжди готові підставити плече державі, укріплюючи економічний потенціал Сумського району.

Також голова райради наголосив, що в Сумському районі й надалі буде продовжена тісна співпраця всіх гілок влади задля реалізації курсу українського уряду та президента стосовно реалізації реформ різного рівня. Зокрема, що стосується реформи децентралізації, то Сумський реформ є серед лідерів в Сумській області. «Ми можемо впевнено сказати, що Сумський район розвивається, незважаючи на складні питання чи проблеми,  ми будемо й надалі їх оперативно вирішувати, бо за нами стоять люди, які потребують комфортних умов проживання та добробуту», – зауважив Вадим Акпєров.

По завершенні вітання голова райради відзначив найкращих працівників Сумського району в різних галузях.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України