Сумська територіальна організація

11665599_901006433298209_3342693691211834400_n

У суботу, 11 липня, в Конотопі відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті легендарної перемоги козаків над московськими військами в 1659 році.

Свято тривало до пізнього вечора.  Був відкритий пам’ятний знак на честь героїчної оборони Конотопської фортеці. На 4-тонній гранітній брилі вирізано Герб України з перехрещеними шаблями. Серед 5 тисяч присутніх, а це: народні депутати України, керівники області на чолі з Миколою Клочком, представники духовенства та громадськості, були й активісти партії “Солідарність”.

“Конотопська битва залишалася довгий час ледве не забороненою темою в російській та особливо радянській історіографії. Протягом століть інформація про неї замовчувалася, бо правда про події під Конотопом розвінчувала багато великодержавних міфів, особливо про «споконвічне прагнення українців до союзу з Росією». Останнім часом події Конотопської битви також ідеалізуються і в деяких українських колах. Незважаючи на великі сподівання та на героїзм козаків, особливо загону Григорія Гуляницького, Конотопська битва залишається змарнованим шансом і чи не найхарактернішим прикладом виграної битви та програної війни..”, – підсумував Вадим Акпєров, голова Сумської районної організації партії “Солідарність” БПП.

Урочистості пройшли в дусі справжнього народного гуляння: з костюмами, веселими музичними виставами й танцювальними шоу.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України