Сумська територіальна організація

unnamed

За ініціативи депутата фракції «БПП «Солідарність» в Конотопській райраді Миколи Горбенка була проведена толока на трасі Конотоп-Батурин. Партійці та активісти «БПП «Солідарності» на обочинах дороги зібрали сміття, розчистили чагарники та побілили дерева.

Як розповів Микола Горбенко, в толоці взяли участь члени партії та депутати  від Конопщини у фракції «БПП «Солідарність», також до партійців долучилися працівники Конотопської райдержадміністрації, Конотопського аграрного ліцею, Вирівської сільради та Конотопського Райавтодору,  які забезпечили працюючих вапном та організували вивіз сміття.

«БПП «Солідарність» вже не перший рік проводить толоку вздовж районних доріг Конотопщини. Наші партійці та активісти докладають всіх зусиль, аби підтримувати тут чистоту та порядок. Охоче допомагають нам в цьому комунальники. В планах протягом місяця прибрати якомога більше місць в Конотопському районі», – наголосив Микола Горбенко.

unnamed-1

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України