Сумська територіальна організація

unnamed

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді В’ячеслав Степченко ініціював зустріч з мешканцями округу для обговорення проблем округу і розповів про перелік ремонтних робіт, що плануються згідно Титульного списку 2017 року, а саме – ремонти житлових будинків та ремонт прибудинкових доріг.

Як зазначив В’ячеслав Степченко, головна задача – це мати зворотній зв’язок з громадою, відповідно до потреб людей вимагати у міської влади виконувати обіцяне та ініціювати перед міськими комунальниками оперативне виконання тих чи інших робіт. Також депутат прозвітував перед мешканцями про проведену роботу на окрузі в минулому році.

unnamed-1 unnamed-2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України