Сумська територіальна організація

unnamed-3

В рамках Всеукраїнської весняної акції «Чисте довкілля» Роменська міська організація партії  «БПП  «Солідарність» організувала  весняну толоку у центрі міста Ромни. Долучилися до цієї акції, як члени партії так і їх родини та небайдужі мешканці Ромен.

Учасники толоки протягом кількох годин привели до ладу сквер на бульварі Московський: вигребли старе листя, обкопали та побілили дерева.

«Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища. Ніхто за нас не наведе порядок в нашому місті. – сказав голова міської організації «БПП «Солідарність» Володимир Роздобудько. – Тож не будьмо байдужими і подбаймо про чистоту і красу рідного краю».

unnamed-4 unnamed-5

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України