Сумська територіальна організація

img_6779

Партійці та активісти Сумської територіальної організації «БПП «Солідарність» закінчили добру справу, яку ініціювала керівник Секретаріату партії Марина Нагорна, встановивши торік лавочки на території садиби Кондратьєва в селищі Низи Сумського району. Цього разу партійці покрили лаком лавочки та побілили вапном фонтан, який є історичною окрасою садиби.

У садибному будинку поміщика М. Кондратьєва розмістився музей Чайковського у Низах. Відомий композитор раніше тут любив бувати, приїжджав гостювати щоліта. Тож щоб віддячити гостям за допомогу керівництво музею влаштувало цікаву екскурсію музеєм та садибою.

img_6759 img_6765

За словами Марини Нагорної, цього розу, влаштувавши толоку в Низах, партійці мали на меті не лише реальними справами допомогти садибі-музею, а привернути увагу, в першу чергу сумчан, до історичної та культурної перлини, яка знаходиться зовсім поруч із Сумами. «Ми маємо оживити інтерес суспільства до історичної пам’ятки, об’єднавши зусилля влади та небайдужих людей відновити садибу Кондартьєва для нащадків, адже час сьогодні грає не на її користь і будівля потребує все більшої реконструкції», – зазначила Марина Нагорна.

img_6771 img_6773 img_6833 img_6851

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України