Сумська територіальна організація

unnamed

Близько 20-ти вихованці недільної школи Гамалієвського Свято-Харалампієвкого жіночого монастиря  в супроводі батьків та  ієромонаха Феодосія з`їздили до Сафронівського  та Молчанського монастирів на Путивльщину. Ієромонах Власій провів екскурсію і розповів історію цих святинь. Особливо здивувала юних паломників ікона Іверської Божої Матері. Цей образ вишила з бісеру та коштовного каміння багатодітна сім`я віруючих, яка колись не могла мати дітей. Після перебування в монастирі і молитв до ікони Іверської Божої подружжя зцілилося й Бог дав їм багато нащадків.

Хлопчики й дівчатка оглянули монастир, який за площею складає понад 10-гектарів землі. Діти на власні очі побачили побут монахів, як вони вирощують картоплю та овочі. Малеча побувала  в печері  яка знаходиться на квітучому пагорбі, побачила де монахи усамітнювались для молитов, з подивом постояла під величезними столітніми дубами, побувала біля пам’ятника Ярославні.

Повертаючись додому, група подорожуючих заїхала  до криниці  в Чернече, набрала води зі святих місць.

unnamed-1 unnamed-2 unnamed-3

«Ця подорож виявилася можливою за сприяння депутатів від «БПП «Солідарність», які організували для нас транспорт. Ми вдячні їм за підтримку, адже за два останні роки наші діти об’їздили чи не всю Сумщину. Ми побували в святих місцях, музеях, побачили рідну землю з іншого боку, відволіклись від буденних проблем. Дякуємо нашим обранцям і сподіваємось на подальшу підтримку», – говорять батьки дітей.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України