Сумська територіальна організація

unnamed-1

Щоб на Великодні свята порадувати захисників України партійці Роменської міської  організації партії «БПП «Солідарність» зібрали гуманітарний вантаж для бійців в зоні АТО – це і пасхальні смаколики, і м’ясні продукти, і консерви, і домашня випічка, і фрукти. Разом з вантажем, який вирушив на Схід України, були відправлені привітальні листівки та малюнки маленьких роменців.

Партійці наголошують, що покладають великі надії на те, що святковий  вантаж буде доставлений волонтерами на фронт якомога швидше. «Сподіваємося, гуманітарний вантаж стане моральною та фізичною підтримкою для наших захисників. Хочеться, щоб наші хлопці, трималися і знали, що ми їх підтримуємо, чекаємо і дякуємо, що вони взагалі є у нас», – говорять партійці БПП.

unnamed-2-1 unnamed-2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України