Сумська територіальна організація

img_7392-15-04-17-11-04

Охтирська міська організація партії «БПП «Солідарність» проводить багато масштабних акцій, спрямованих на підтримку найменш незахищених верств населення. Одна з них – благодійна акція «Великодня паска», в ході якої партійці відвідали Охтирській Будинок людей похилого віку та подарували літнім людям смачні паски.

«Напередодні одного з головних православних свят – Христового Воскресіння ми традиційно передали паски найбільш нужденним охтирчанам. Ми вважаємо своїм обов’язком – допомагати тим, хто опинився в складній життєвій ситуації, підтримувати їх, а також віддавати данину поваги старшому поколінню», – зазначив депутат фракції «БПП «Солідарність» в Охтирській міськраді Федір Кіселар.

Він підкреслив, що в світле Воскресіння Господнє паски повинні бути на столі в кожній православній родині, а партійна акція подарує літнім і самотнім людям радість і гарний настрій.

В «БПП «Солідарність» впевнені, що зроблені за традиційними рецептами паски стали справжньою окрасою святкового столу охтирчан в день Світлого Великодня.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України