Сумська територіальна організація

dsc_0654

З дня свого заснування міська та районна організації партії «БПП «Солідарність» опікуються недільною школою Гамаліївського жіночого Свято-Харлампієвсього монастиря. Тому й організували активісти зустріч воїнів АТО саме з вихованцями недільної монастирської школи.

«Я розповів дітям про те, як на війні мене захищали їхні малюнки: одягав бронежилет, а під нього ховав згорнутий лист з написаним дитячою рукою побажанням», – говорить військовий Микола.

Голова громадської організації, воїн АТО Віктор Осипенко зізнається, що подарований дівчинкою хрестик для нього – найцінніший оберіг в житті: «Я закликав малечу ніколи не кликати війну в наші дім – в Україну. Я розповів про наш військовий побут, про нехитру їжу, про бойові виїзди. Головне, що побув серед дітей – від них зарядився чистою та доброю енергією».

dsc_0579 dsc_0599

Військові з малечею подивилися фото, привезені чоловіками. Дізналися про сучасну військову техніку, побачили – де спали, як жили воїни в зоні АТО, як захищали Україну. На останок зустрічі діти з військовими зайнялися творчістю. В техніці квілінг вони виконали кілька малюнків та вітальних листівок до Великодня. Віктор та Микола пообіцяли ці листівки та малюнки доставити найближчим часом до своїх побратимів.

dsc_0639 dsc_0656

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України