Сумська територіальна організація

img_7650

Працівники Краснопільської райради, депутати фракції «Солідарність» на чолі з головою райради Віталієм Савоненком приводили в належний стан центральну вулицю Краснопілля та прилеглу територію біля адміністративної будівлі райради: білили бордюри, упорядковували клумби, тротуари, збирали сміття. Велику ділянку роботи провели по очищенню від сміття, сухих гілок та минулорічної трави закріпленої за районною радою частини лісосмуги за межами Краснопілля.

Звичайно, ще не все зроблено, – говорить Віталій Савоненко. – Але благоустрій селища триває: кожного дня висаджуються клумби, прибираються інші території та ремонтуються дороги. Слід пам’ятати, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Нажаль, не всі підтримують ініціативу по благоустрою території нашого селища та залишаються осторонь, тому власним прикладом хотілося показати, що разом можна зробити Краснопілля охайним і чистим.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України