Сумська територіальна організація

3

23 квітня 2014 року був створений 15-й батальйон територіальної оборони Сумської області «Суми» Збройних Сил України, який згодом увійшов до складу 58-ї окремої мотопіхотної бригади. Відтоді щороку військові святкують День народження підрозділу. Не винятком став і нинішній рік. Тож від імені депутатського корпусу та зокрема фракції «Солідарність» захисників привітав перший заступник голови облради Анатолій Річкаль.

На урочисте шикування біля Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам зібрався керівний та особовий склад батальйону, керівництво області, міста та силових структур, представники депутатського корпусу, волонтерського руху та духовенство.

Анатолій Річкаль подякував військовим за вірну службу, за те, що три роки тому вони одними з перших стали на захист країни і не вагаючись пішли на війну. «Всі ми пам’ятаємо, яка тоді була тяжка ситуація. Втім вас можна з упевненістю назвати справжніми патріотами, бо ви обрали головною метою свого життя захист України. У спеку та лютий мороз ви стояли на позиціях і боронили кожен сантиметр рідної землі. Ви є прикладом мужності і сумчани пишаються вами».

9 2

Водночас Анатолій Річкаль наголосив на тому, що військові повинні бути вище політичних чвар і не дозволяти використовувати ім’я військових та втягувати себе в політику.

Присутні вшанували хвилиною мовчання та поминальним молебнем пам’ять загиблих захисників України.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України