Сумська територіальна організація

14042017_2

Як неодноразово повідомлялося, Білопільська районна організація партії «БПП «Солідарність» тісно співпрацює з військовою частиною А 2062. Щоб привітати наших захисників з Великодніми святами голова Білопільської районної організації партії «БПП «Солідарність» Володимир Дурноп’ян в черговий раз відвідав цю частину. В свою чергу військові подякували Володимиру Дурнопяну за допомогу та направили Подячний Лист.

«За допомогу  у справі захисту Батьківщини та матеріального забезпечення підрозділів військової частини А 2062 Військово-Морських Сил Збройних Сил України колектив військової частини висловлює вам щирі слова вдячності. В такий вирішальний для країни час ви не залишаєтесь осторонь проблем військовиків-артилеристів, тому ваша громадська позиція і підтримка надихає нас на нові звершення. Сподіваємося на вашу допомогу і в майбутньому. Будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей. З щирою подякою, командир військової частини А 2062 А.В. Шубін».

«Ми і надалі будемо робити все від нас залежне, щоб нашим захисникам було легше нести службу і захищати свободу і  суверенітет нашої держави», – зазначив Володимир Дурноп’ян.

14042017_3 14042017_4

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України