Сумська територіальна організація

26-1-1

Свої наміри ініціювати будівництво міні-футбольних полів зі штучним покриттям в селах Мала Павлівка та Комиші підтвердив депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Володимир Зубко та голова Охтирської райради, депутат фракції «БПП «Солідарність» Роман Бублик.

«Сьогодення вимагає від нас забезпечувати потребу мешканців сіл у розвитку та розширенню спортивної інфраструктури. Будівництво цих об’єктів дасть можливість великій кількості дітей та дорослих не тільки покращувати свій фізичний стан, а й відпочити від буденних справ, проводити змагання районного та регіонального рівня», – розповів Володимир Зубко.

Роман Булик зазначив, що реалізація цих проектів можливе завдяки спільним зусиллям. «Це дуже добре коли ініціатива підприємців та бажання влади, як районної так і місцевої, приводить до того, що ми отримаємо чудові спортивні споруди», – зазначив Роман Бублик.

За підсумками зустрічі голова райради буде ініціювати перед депутатським корпусом питання внесення будівництва полів до Програми економічного і соціально розвитку Охтирського району на 2017 рік вже на черговій сесії районної ради.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України