Сумська територіальна організація

unnamed

Партійці Кролевецької районної організації партії «БПП «Солідарність» активно включилися в прибирання Кролевця. На минулому тижні ще один куточок міста поблизу Кролевецької школи № 3 став чистішим та охайнішим.

Активісти БПП зібрали в поліетиленові пакети сміття та торішнє листя, обрізали сухостій, обкопали кущі та дерева.

Партійці говорять, що на цьому зупинятися не збираються і продовжать екологічну акцію в інших районах Кролевця. «Хочеться відзначити, що традиційні суботники в Кролевці проводяться в кожному районі, і участь активістів «БПП «Солідарність» в них завжди відчутна. Тільки навчившись прибирати за собою зможемо дати лад на своїй території і стати прикладом для інших», – зазначили в «БПП «Солідарність».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України